Major League Soccer Hafta 34
FC Cincinnati vs NS Nashville SC
Bugün popüler
Son 24 saatte en çok okunanlar
Önceki Maçlar
| Tarih | Ev | Skor | Deplasman | Turnuva | Stadyum |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Nashville SC | 4 - 0 | FC Cincinnati | Major League Soccer | Geodis Park |
| 13.09.2025 | FC Cincinnati | 2 - 1 | Nashville SC | Major League Soccer | TQL Stadium |
| 30.03.2025 | Nashville SC | 1 - 2 | FC Cincinnati | Major League Soccer | Geodis Park |
| 22.09.2024 | Nashville SC | 2 - 2 | FC Cincinnati | Major League Soccer | GEODIS Park |
| 29.05.2024 | FC Cincinnati | 0 - 2 | Nashville SC | Major League Soccer | TQL Stadium |
| 05.08.2023 | FC Cincinnati | 1 - 1 (PEN 4-5) | Nashville SC | Leagues Cup | TQL Stadium |
| 15.07.2023 | FC Cincinnati | 3 - 1 | Nashville SC | Major League Soccer | TQL Stadium |
| 26.03.2023 | Nashville SC | 0 - 1 | FC Cincinnati | Major League Soccer | GEODIS Park |
| 17.02.2023 | Nashville SC | 6 - 3 | FC Cincinnati | Friendlies Clubs | Al Lang Stadium |
| 23.07.2022 | FC Cincinnati | 1 - 1 | Nashville SC | Major League Soccer | TQL Stadium |
30.08.2026
13.09.2025
30.03.2025
22.09.2024
29.05.2024
05.08.2023
15.07.2023
26.03.2023
17.02.2023
23.07.2022
FC Cincinnati galibiyeti
Nashville SC galibiyeti
Beraberlik
Eastern Conference Puan Durumu
Puan Durumu
P: 33 GD: +44
P: 33 GD: +21
P: 33 GD: +9
P: 33 GD: +11
P: 33 GD: +15
P: 33 GD: +11
P: 33 GD: -6
P: 33 GD: +6
P: 33 GD: -16
P: 33 GD: -17
P: 33 GD: +3
P: 33 GD: -12
P: 33 GD: -14
P: 33 GD: -21
Önizleme
Hangi maçların izlemeye değer olduğuna karar vermenize yardımcı olacak ön izleme ve değerlendirmeler
FC Cincinnati
Nashville SC
Galibiyet Olasılığı
Futmetrix AI tahmini
Nashville SC tempoyu belirliyor; FC Cincinnati golleri getiriyor
Kaçırılmamalı Futmetrix Puanı: 87/100. Nashville puan durumunun zirvesinde, ancak Cincinnati’nin hücum gücü sezonun son haftasındaki bu deplasman maçını liderler için ciddi bir engele dönüştürüyor.
Maçın Hikâyesi
Şampiyonluk yarışı Cincinnati’yle değil, Nashville’le ilgili: liderlerin 28 puanlık farkı var. Nashville 33 maçta 22 galibiyet, üç mağlubiyet ve +44 averaj elde etti; 69 gol attı, yalnızca 25 gol yedi. Cincinnati’nin 67 golü hücum tehdidini gösteriyor, ancak kalesinde gördüğü 73 gol 46 puanla yedinci sırada kalmasına yol açtı. TQL Stadium’da ev sahibi ekip hücum ederken rakibe boş alan bırakmamalı.
Cincinnati’nin Form grafiği G-B-G-G-M; son beş maçta üç galibiyet aldılar. Nashville’in G-B-G-B-G serisi ise bu süreçte yenilgi yüzü görmediklerini gösteriyor. Denge konuk ekipten yana; savunmaları 48 gol daha az yedi. Önem: Nashville normal sezonun finalinde zirvedeki yerini korumaya çalışırken Cincinnati sezon finalini bozabilir.
Kilit Mücadele
Evander ile S. Surridge arasındaki mücadele, bire bir eşleşmelerin en dikkat çekeni. Evander son beş maçta bir gol ve üç asist yaptı; Nashville’in kompakt savunmasını delip paslarını ulaştırması gerekecek. S. Surridge ise beş maçta üç gol attı; Cincinnati savunmasının arkasında boşluk bulursa bunu cezalandırabilir. Yıldızlar iki farklı yolu gösteriyor: ev sahibinde pozisyon hazırlama, liderlerde bitiricilik.
Bizim Tahminimiz
Cincinnati’nin önde baskı yapmasını ve Evander’i hatlar arasında topla buluşturmasını bekliyoruz. Nashville dar alanda kalabilir, ev sahibi savunmayı üzerine çekip geçiş hücumlarında boşluklara saldırabilir. Konuk ekibin savunma performansı tercihimizi belirliyor; yine de Cincinnati’nin gol gücü maçı başa baş tutmalı: Nashville 1-2 kazanır.
Öne Çıkan Sorular
Bu maçı izlemeli miyim?
Evet. Şampiyonluk yarışına liderlik eden Nashville, gol tehdidi yüksek Cincinnati’yle karşılaşıyor; liderlerin savunma performansı ciddi bir sınav verecek.
Beklenen sonuç ne?
Nashville’in baskıyı karşılayıp Cincinnati öne çıkarken bırakacağı boşlukları değerlendirerek 2-1 kazanmasını bekliyoruz.
FC Cincinnati ve Nashville SC puan durumunda nerede?
Nashville SC 74 puanla lider; FC Cincinnati 46 puanla yedinci sırada. İki takım da 33 maç oynadı.
FC Cincinnati’nin mevcut Form durumu nasıl?
G-B-G-G-M: Cincinnati son beş maçının üçünü kazandı; bir beraberlik ve bir mağlubiyet aldı.
Hangi oyuncuya dikkat etmeli?
S. Surridge: 5 maçta 3 gol ve maç başına 7,2 puan ortalaması.
Futmetrix Score nedir?
Futmetrix Score, bir maçın ne kadar eğlenceli olduğuna dair 0-100 arası değerlendirmemizdir. Tempo, çekişme, risk ve yıldız kalitesine bakarak vaktinize değip değmeyeceğini söyleriz.